Wolbórka stowarzyszenie wędkarskie w Czarnocinie ogłoszenia galeria trofea dyżury regulamin kontakt statut
 

Harmonogram dyżurów

 
 
Ikonka Może Cię zainteresować...

Harmonogram dyżurów 2019

Data: Koordynator: Wędkarze: Nr. grupy:
zimowe miesiące (27-10)(26-11)(26-12)(25-01)(24-2)(26-3) 31.03-3.04 KOORDYNATOR: KOWALCZYK RYSZARD(226) tel.662-268-333, WĘDKARZE: OLEKSIEWICZ BOGDAN (147) STAWIANY MAREK (310) STAWIANY ARTUR (161)------------- 3.04-6.04 KOORDYNATOR: MISIAK LESZEK (27) 661835290, WĘDKARZE: COMPOREK MIROSŁAW(177) CISZEK ZENON (409) BIERNACKI MARIUSZ (18),STOSZEK MICHAŁ (123) 1
zimowe miesiące (28-10)(27-11)(27-12)(26-01)(25-2)(27-3) 7.04-10.04 KOORDYNATOR: GÓRSKI ZBIGNIEW(449) 694137127, WĘDKARZE: PAPIEWSKI PRZEMYSŁAW (173) ZIMNIAK TOMASZ (17) NAWROT ANDRZEJ(286) STASIAK SŁAWOMIR (258) --------------------- 10.04-13.04 KOORDYNATOR: HENDEL BOGDAN (66) 668625834, WĘDKARZE: SZLAUDERBACH DARIUSZ(69) STANIASZEK JACEK (281) PRUSEK SEWERYN (262) 2
zimowe miesiące (29-10)(28-11)(28-12)(27-01)(26-2)(28-3) 14.04-17.04 KOORDYNATOR: SOBIŃSKI STEFAN 570009304(132), WĘDKARZE: FORTUNA TADEUSZ(98) KANAFA JAROSŁAW(250) MINIATORSKI MIROSŁAW(195) ------------------- 17.04-20.04 KOORDYNATOR: MUSZYŃSKI PAWEŁ (448) 739-299-129, WĘDKARZE: GOLIŃSKI TADEUSZ(345) PIECHUT DARIUSZ (111) DĘBEK MAREK (293) 3
zimowe miesiące (30-10)(29-11)(29-12)(28-01)(27-2)(29-03) 21.04-24.04 KOORDYNATOR: SZPYTKA STANISŁAW (38) 508989324, WĘDKARZE: MISZTELA RADOSŁAW (351) PAWLIK STANISŁAW (298) ŚCIBOR STANISŁAW (213)----------------- 24.04-27.04 KOORDYNATOR: ŻEGOTA KRZYSZTOF (312) 533447171, WĘDKARZE: BILSKI KRZYSZTOF (228) KOŚCISTY SEBASTIAN (297) MOSZKOWICZ MARCIN (319) 4
zimowe miesiące (31-10)(30-11)(30-12)(29-01)(28-02)(30-03) 28.04-1.05 KOORDYNATOR: CHODASEWICZ RYSZARD (383) 502503283, WĘDKARZE: SZCZERKOWSKI MARCIN (392) CHODASEWICZ ŁUKASZ(393) STRZAŁKOWSKI MARIUSZ (141)--------------------- 1.05-4.05 KOORDYNATOR: ZWIERZYŃSKI CEZARY (35) 507359430, WĘDKARZE: KUCINA MIROSŁAW (406) CHOROSZEWSKI RAFAŁ (113) BANAS IRENEUSZ (43) 5
zimowe miesiące (1-11)(1-12)(31-12)(30-01)(1-3)(31-03) 5.05-8.05 KOORDYNATOR: SŁOWIKOWSKI PIOTR (166) 791-540-630, WĘDKARZE: BUSIAK MARIUSZ(45),NIEWIADOMSKI MAREK (50) CHODAKOWSKI MACIEJ(158)-------------------- 8.05-11.05 KOORDYNATOR: BECZKOWSKI WŁODZIM(154) 887940776, WĘDKARZE: GAD RYSZARD (322) HYŻ JAN (246) KOWALCZYK DARIUSZ(91) 6
zimowe miesiące (2-11)(2-12)(01-01)(31-01)(2-3) 12.05-15.05 KOORDYNATOR: WOJEWÓDZKI CEZARY (60) 794747997, WĘDKARZE: NAGÓRKA KRZYSZTOF(46) ZIELIŃSKI ZBIGNIEW (54) RYTYCH SZYMON (377)-------------------------- 15.05-18.05 KOORDYNATOR: NOWAK GRZEGORZ (386), WĘDKARZE: SZELĄGOWSKI DARIUSZ (159) PAŁUBSKI TOMASZ (398), JAROSŁAW WICHEREK (321) 7
zimowe miesiące (3-11)(3-12)(02-01)(1-02)(3-3) 19.05-22.05 KOORDYNATOR: KASPRZAK PIOTR(430) 690 010 267, WĘDKARZE: WRÓBEL PRZEMYSŁAW (200) SZLACHTA MAREK (365) KACZMAREK ZBIGNIEW (288), KACZMAREK ZDZISŁAW (120) ------------------------------- 22.05-25.05 KOORDYNATOR: HAJDA JAROSŁAW (337)tel.792033370, WĘDKARZE: HAJDA ZDZISŁAW (252) GÓRECKI MAREK (3) PŁESKA PIOTR(224) PŁESKA KRZYSZTOF (188) 8
zimowe miesiące (4-11)(4-12)(3-01)(2-2)(4-3) 26.05-29.05 KOORDYNATOR:ŚCIEŻKO KRZYSZTOF (425) 502-659-488 , WĘDKARZE: DOMAŃSKI MIROSŁAW(100) SKONECZNY ZBIGNIEW (212) ----------------------------------- 29.05-1.06 KOORDYNATOR: KOORDYNATOR: KRAWCZYK HUBERT (64) 507086002, WĘDKARZE: STĘPNICKI SŁAWOMIR (160)  SZUMIEŁ TOMASZ (303) 9
zimowe miesiące (5-11)(5-12)(4-01)(3-2)(5-3) 2.06-5.06 KOORDYNATOR: DARNIKOWSKI SLAWOMIR (419) 609-293-738, WĘDKARZE: KĘPKA STANISŁAW (146) KONECKI ZDZISŁAW (140), WYROSTEK KONRAD (165),--------------------------- 5.06-8.06 KOORDYNATOR:CISZEK EMIL (190) 507-446-503 , WĘDKARZE: ,WIĘCŁAWSKI WŁADYSLAW (197) PIEŃCZAK DOMINIK (128) 10
zimowe miesiące (6-11)(6-12)(5-01)(4-2)(6-3) 9.06-12.06 KOORDYNATOR: KUCHARSKI MAREK (375) 661-345-104, WĘDKARZE: KACPERSKI STANISŁAW (104) KACAŁA BARTŁOMIEJ (295) MAJDA ŁUKASZ (475)----------------------------- 12.06-15.06 KOORDYNATOR: Adler Alfred(10) 537382309, WĘDKARZE: KRÓLIKOWSKI SŁAWOMIR(51) BARSZCZ RAFAŁ (63) BARSZCZ PAWEŁ (119) GRUBIN IRENEUSZ (105) 11
zimowe miesiące (7-11)(7-12)(6-01)(5-2)(7-3) 16.06-19.06 KOORDYNATOR: URBANEK DARIUSZ (346) 663170576, WĘDKARZE: ARLT ELIGIUSZ (438) GRYGIEL STEFAN (440) GRUCA MARCIN(24) KOWALSKI BARTŁOMIEJ 340 -------------------------------------------------- 19-06-22.06 KOORDYNATOR: KUBIAK JAROSŁAW (265) 734432310, WĘDKARZE: SUROWIEC JAROSŁAW (76) MALINOWSKI WŁADYSŁAW (59) KOWALIK MACIEJ (446) 12
zimowe miesiące (8-11)(8-12)(7-01)(6-2)(8-3) 23.06-26.06 SMYCZEK ANDRZEJ (168) 660854948, WĘDKARZE: KUBIAK MAREK (37) PYCIO MARCIN (402) NAWROCKI KRZYSZTOF(232)------------------------------------- 26.06-29.06 KOORDYNATOR: POSELT WŁODZIMIERZ(401) 501-417730, WĘDKARZE: SMÓLSKI KRZYSZTOF(6) KUBIAK WOJCIECH(371)MILIŃSKI KRZYSZTOF (13) 13
zimowe miesiące (9-11)(9-12)(8-01)(7-2)(9-3) 30.06-3.07 KOORDYNATOR: KURKOWSKI TOMASZ (271) 512857563, WĘDKARZE: MICHAŁOWICZ BOGUSŁAW (133) RYMSZA HENRYK (248) ADAMIEC MICHAŁ (211)---------------------------- 3.07-6.07 KOORDYNATOR: BOJANOWSKI MIROSŁAW (47) 691-296-246, WĘDKARZE: SEKOWSKI PAWEL (444) MACKOWIAK TOMASZ (214) MARUSIK PIOTR (256) 14
zimowe miesiące (10-11)(10-12)(9-01)(8-2)(10-3) 7.07-10.07 KOORDYNATOR: KRAWCZYK KRZYSZTOF (169) 602397582, WĘDKARZE: SZELEST JANUSZ (357) TOMCZYK SEBASTIAN(382) JERZY PRZEDBORSKI (83)------------------------------ 10.07-13.07 KOORDYNATOR: BARANKIEWICZ JACEK(378) 518-974-304, WĘDKARZE: BANACH PIOTR (130) BEDNARSKI JAROSŁAW (367) WÓJCIK SEBASTIAN (8) 15
zimowe miesiące (11-11)(11-12)(10-01)(9-2)(11-3) 14.07-17.07 KOORDYNATOR: JUSTYNA ANDRZEJ (343) 695082158, WĘDKARZE: BIŃCZYK KRZYSZTOF (179) KAŹMIERCZAK PAWEŁ (53) SAROWSKI PAWEŁ (81)------------------- 17.07-20.07 KOORDYNATOR: DRUSZCZ WIESŁAW (68) 501555563, WĘDKARZE: MLONKA KRZYSZTOF ( 415) WÓJCIK PAWEŁ (292) PAWLONKA ŁUKASZ (19) 16
zimowe miesiące (12-11)(12-12)(11-01)(10-2)(12-3) 21.07-24.07 KOORDYNATOR: GÓRSKI WALDEMAR(136) 501-710-383, WĘDKARZE: DĄBROWSKI WALDEMAR(289) BĄBOL MAREK (421), UŁAŃSKI PAWEŁ (285)--------------------------- 24.07-27.07 KOORDYNATOR: BADEK SŁAWOMIR (308) 605841062, WĘDKARZE: MAŁGORZACIAK ZBIGNIEW (267) WOJCIECHOWSKI OSKAR (56) DURMA MARCIN (162) 17
zimowe miesiące (13-11)(13-12)(12-01)(11-2)(13-3) 28.07-31.07 KOORDYNATOR: MIŁOSIERNY JERZY (436) 508478489, WĘDKARZE : JANUS ADRIAN (196) ZDYCH HENRYK (437) HEJDUK ANDRZEJ (428),ZUCHOWSKI ZDZISŁAW (247)------------------------ 31.07-3.08 KOORDYNATOR: ROPELSKI MARCIN(441) 796801204, WĘDKARZE: WOJTALA JACEK (387) GRZELIŃSKI BOGDAN (439) KOWAL PIOTR (463), WOJTALA MAKSYMILIAN (287) 18
zimowe miesiące (14-11)(14-12)(13-01)(12-2)(14-3) 4.08-7.08 KOORDYNATOR: SITKIEWICZ GABRIEL (36) 696-902-230, WĘDKARZE: WĄSIK GRZEGORZ (194) (RADZISZEWSKI JAROSŁAW(364) KOZUB PIOTR (283)----------------------------------- 7.08-10.08 KOORDYNATOR: KAWNIK RAFAŁ(182) 506952048, WĘDKARZE: BURCZYŃSKI PRZEMYSŁAW (117) KAWNIK FELIKS (181) CHODAKOWSKI WITOLD (251) 19
zimowe miesiące (15-11)(15-12)(14-01)(13-2)(15-3) 11.08-14.08 KOORDYNATOR:KRAKOWIAK ANDRZEJ(274) 502-050-797, WĘDKARZE: WAWRZONEK WOJCIECH (391) KUKOŁ JACEK (79) MAKOWSKI CEZARY (242) ----------------------------- 14.08-17.08 KOORDYNATOR: BARAŃSKI ARKADIUSZ (313) 508399633, WĘDKARZE : JASKOWSKI MAREK (229) FILIP ARKADIUSZ (418) WOŹNY PIOTR (42) 20
zimowe miesiące (16-11)(16-12)(15-01)(14-2)(16-3) 18.08-21.08 KOORDYNATOR: GORAJEC ARKADIUSZ(101) 601-227-335, WĘDKARZE : PIETRASZCZYK JAROSŁAW (324) MIERZYŃSKI SŁAWOMIR(156) PALUCH LESZEK (74)MALINOWSKI JERZY (103)------------------------------------------- 21.08-24.08 KOORDYNATOR: KOZIRÓG PAWEŁ(40) 601286950, WĘDKARZE : WALCZAK MAREK(309) LEBIODA JERZY (225) LORENZ ANDRZEJ (142) 21
zimowe miesiące (17-11)(17-12)(16-01)(15-2)(17-3) 25.08-28.08 KOORDYNATOR: PUSZ ZBIGNIEW (329) 880-488-627, WĘDKARZE : PIŁAT KRZYSZTOF (112) ZROBEK MARIUSZ (302) ŚEJ LESZEK (149) KĘPA PIOTR (77) 28.08-31.08 KOORDYNATOR: WRONKA MAREK (143)792594815, WĘDKARZE : ANDRZEJEWSKI CZESŁAW (107) ROMANOWSKI ANDRZEJ (106) URBANIAK ADRIAN (467) 22
zimowe miesiące (18-11)(18-12)(17-01)(16-2)(18-3) 1.09-4.09 KOORDYNATOR:WŁÓKA TADEUSZ(148) 661-040-039, WĘDKARZE :NIEWIADOMSKI STANISŁAW(203) KRÓLIKOWSKI PAWEŁ (157) LUDWISIAK MAREK (482) TWORSKI DARIUSZ (...) RUTYNA STANISŁAW (...)------------------------------------------------- 4.09-7.09 KOORDYNATOR: SIMIŃSKI KRZYSZTOF (300) 735031261, WĘDKARZE:ZASADA HENRYK(134) GROCHOWSKI MARIUSZ (175) OKUPSKI GRZEGORZ(124) 23
zimowe miesiące (19-11)(19-12)(18-01)(17-2)(19-3) 8.09-11.09 KOORDYNATOR: REDZYNIA RAFAŁ 277 TEL:785-585-241 , WĘDKARZE: REDZYNIA MICHAŁ (193), WÓJTOWICZ LESZEK (396) PŁACHTA ADAM (478) ------------------------------ 11.09-14.09 KOORDYNATOR: MARKIEWICZ BERNARD (109) 787153607, WĘDKARZE: RUSIN JERZY (75) RUSIN PIOTR 205) LEWY WIESŁAW (102) 24
zimowe miesiące (20-11)(20-12)(19-01)(18-2)(20-3) 15.09-18.09 KOORDYNATOR: PADYK JAROSŁAW (61) 695-079-595 , WĘDKARZE: GÓRNIK PIOTR(253) MICHAŁUS ŁUKASZ (208) BUGAJ STANISŁAW (96) KASZUBA PIOTR (67), KASZUBA GRACJAN (95)-------------------------------------- 18.09-21.09 KOORDYNATOR :KNAP SŁAWOMIR(420) 729-411-919, WĘDKARZE : MSTOWSKI MARIUSZ(355) MILCZAREK DANIEL (178),MAMOŃSKI DARIUSZ (125) 25
zimowe miesiące (21-11)(21-12)(20-01)(19-2)(21-3) 22.09-25.09 KOORDYNATOR : MALINOWSKI ZBIGNIEW (233) tel.514-976-839, WĘDKARZE: MATUSZEWSKI DARIUSZ (243) PIOTROWSKI HENRYK(138) KRÓL STANISŁAW (483) MATUSZEWSKI DARIUSZ (261)------------------------------- 25.09-28.09 KOORDYNATOR: WLAZŁOWSKI JAROSŁAW (210) , WĘDKARZE: MYŚLIŃSKI PAWEŁ (92) PŁACHTA PAWEŁ 26
zimowe miesiące (22-11)(22-12)(21-01)(20-2)(22-3) 29.09-2.10 KOORDYNATOR : PEŁKA RADOSŁAW (48) 603868634, WĘDKARZE : PEŁKA JAN (7) HUCHLER MAREK (399)KACZORWSKI MAREK (484)-------------------------------------- 2.10-5.10 KOORDYNATOR: KUNKA RADOSLAW (62) 500171543, WĘDKARZE : USTARBOWSKI KRZYSZTOF(353) BIEDRZYCKI PAWEŁ(376) GALANT ANDRZEJ (331) 27
zimowe miesiące (23-11)(23-12)(22-01)(21-2)(23-3) 6.10-9.10 KOORDYNATOR: PANFIL MAREK(259) 530331937, WĘDKARZE: LOLO MARIUSZ(342) , LOLO ŁUKASZ(362) ,JAROSŁAW SKRZYPCZYK (153)---------------------------------------- 9.10-12.10 KOORDYNATOR:JAKUBIEC JAROSŁAW (472) tel.723-641-315, WĘDKARZE: ZAJDLER ADAM(460), JERZAK WIESLAW (445),FRANKOWSKI ŁUKASZ (370) 28
zimowe miesiące (24-11)(24-12)(23-01)(22-2)(24-3) 13.10-16.10 KOORDYNATOR: MUCHLADA PIOTR(349) 506817865, WĘDKARZE: MUSIAŁKOWSKI KRZYSZTOF (118) BELICA WOJCIECH (144) RYSZARD KICIŃSKI (191)----------------------- 16.10-19.10 KOORDYNATOR: NIEWIADOMY KAMIL(206) 793-940-823 , WĘDKARZE: SIMIŃSKI SŁAWOMIR (223) ZIELIŃSKI ROBERT (454) ŁUCZYŃSKI WŁODZIMIERZ(207) MIROWSKI MARIUSZ (20) 29
zimowe miesiące (25-11)(25-12)(24-01)(23-2)(25-3) 20.10-23.10 KOORDYNATOR: KALITA ZBIGNIEW (150) 695812729, WĘDKARZE: BARTCZAK MIECZYSŁAW (245) KRÓL SŁAWOMIR (209) ZAWADOWSKI PIOTR (294)--------------------------- 23.10-26.10 KOORDYNATOR:KRAWCZYK KRZYSZTOF (169) 602-397-582 , WĘDKARZE: WITMAJER ADAM(44) CABAN TOMASZ (192), KRAWCZYK KRZYSZTOF (121) 30



 

Harmonogram dyżurów 2020/2021

Data: Koordynator: Wędkarze: Nr. grupy:
2020/2021 KOWALCZYK RYSZARD (226) tel.662-268-333 01.04, 01.05, 31.05, 30.06, 30.07 ,29.08, 28.09, 28.10, 27.11, 27.12, 26.01, 25.02, 27.03 , WĘDKARZE: OLEKSIEWICZ BOGDAN (147) MISIAK LESZEK (27) 661835290, COMPOREK MIROSŁAW (177) CISZEK ZENON (409) BIERNACKI MARIUSZ (18), STOSZEK MICHAŁ (123) 1
2020/2021 STANIASZEK JACEK (281) tel. 696-963-380 02.04, 02.05, 01.06, 01.07, 31.07, 30.08, 29.09, 29.10, 28.11, 28.12, 27.01, 26.02, 28.03 , WĘDKARZE: PAPIEWSKI PRZEMYSŁAW (173) ZIMNIAK TOMASZ (17) NAWROT ANDRZEJ (286) STASIAK SŁAWOMIR (258), SZLAUDERBACH DARIUSZ(69),GÓRSKI ZBIGNIEW(449) 2
2020/2021 PIECHUT DARIUSZ (111) 668340934 03.04, 03.05, 02.06, 02.07, 01.08, 31.08, 30.09, 30.10, 29.11, 29.12, 28.01, 27.02, 29.03, WĘDKARZE: KANAFA JAROSŁAW (250) MINIATORSKI MIROSŁAW(195) GOLIŃSKI TADEUSZ (345), SMYCZEK ANDRZEJ (168), SOBIŃSKI STEFAN (132) 3
2020/2021 SZPYTKA STANISŁAW (38) 508989324 04.04, 04.05, 03.06, 03.07, 02.08, 01.09, 01.10, 31.10,30.11, 30.12, 29.01, 28.02, 30.03 , WĘDKARZE: ŚCIBOR STANISŁAW (213) ŻEGOTA KRZYSZTOF (312) 533447171, BILSKI KRZYSZTOF (228) MOSZKOWICZ MARCIN (319) , MAJEWSKI MARCIN (139),, ŁUKASZEWICZ WIKTOR (155) , KAPUTA TOMASZ (269) 4
2020/2021 CHODASEWICZ RYSZARD (383) 502503283 05.04, 05.05, 04.06, 04.07, 03.08, 02.09, 02.10, 01.11, 01.12, 31.12, 30.01, 01.03, 31.03 , WĘDKARZE: SZCZERKOWSKI MARCIN (392) CHODASEWICZ ŁUKASZ(393) STRZAŁKOWSKI MARIUSZ (141) ZWIERZYŃSKI CEZARY (35) 507359430, KUCINA MIROSŁAW (406) BANAS IRENEUSZ (43) BRZOWSKI ADAM (90) 5
2020/2021 SZELĄGOWSKI DARIUSZ (159) 602-849-580 06.04, 06.05, 05.06, 05.07, 04.08, 03.09, 03.10, 02.11, 02.12, 01.01, 31.01, 02.03, WĘDKARZE: CHODAKOWSKI MACIEJ (158) SŁOWIKOWSKI PIOTR (166) BECZKOWSKI WŁODZIM(154), GAD RYSZARD (322) HYŻ JAN (246) KOWALCZYK DARIUSZ (91) KOZIRÓG PAWEŁ(40) 6
2020/2021 WOJEWÓDZKI CEZARY (60) 794747997 07.04, 07.05, 06.06, 06.07, 05.08, 04.09, 04.10, 03.11, 03.12, 02.01, 01.02, 03.03 , WĘDKARZE: NAGÓRKA KRZYSZTOF (46) ZIELIŃSKI ZBIGNIEW (54) NOWAK GRZEGORZ (386), JAROSŁAW WICHEREK (321) NIEWIADOMSKI MAREK (50),SZELEST JANUSZ (357), ŚWIECH ROBERT (72) 7
2020/2021 KASPRZAK PIOTR(430) 690 010 267 08.04, 08.05, 07.06, 07.07, 06.08, 05.09, 05.10, 04.11, 04.12, 03.01, 02.02, 04.03 , WĘDKARZE: SZLACHTA MAREK (365) KACZMAREK ZBIGNIEW (288), KACZMAREK ZDZISŁAW (120) HAJDA JAROSŁAW (337) HAJDA ZDZISŁAW (252) PŁESKA PIOTR(224) PŁESKA KRZYSZTOF (188) 8
2020/2021 ŚCIEŻKO KRZYSZTOF (425) 502-659-488 09.04, 09.05, 08.06, 08.07, 07.08, 06.09, 06.10, 05.11, 05.12, 04.01, 03.02, 05.03 , WĘDKARZE: DOMAŃSKI MIROSŁAW(100) SKONECZNY ZBIGNIEW (212) KRAWCZYK HUBERT (64) 507086002, STĘPNICKI SŁAWOMIR (160)  MARCIN DERDA (94), 9
2020/2021 DARNIKOWSKI SLAWOMIR (419) 609-293-738 10.04, 10.05, 09.06, 09.07, 08.08, 07.09, 07.10, 06.11, 06.12, 05.01, 04.02, 06.03 , WĘDKARZE: KĘPKA STANISŁAW (146) , CISZEK EMIL (190) 507-446-503, WIĘCŁAWSKI WŁADYSLAW (197), PUCHALSKI KRZYSZTOF (170) , JANEK SLAWOMIR (171) , CYBULSKI WOJCIECH (186) 10
2020/2021 KUCHARSKI MAREK (375) 661-345-104 11.04, 11.05, 10.06, 10.07, 09.08, 08.09, 08.10, 07.11, 07.12, 06.01, 05.02, 07.03 , WĘDKARZE: KACPERSKI STANISŁAW (104) KACAŁA BARTŁOMIEJ (295) MAJDA ŁUKASZ (475) Adler Alfred (10) 537382309, BARSZCZ RAFAŁ (63) BARSZCZ PAWEŁ (119) 11
2020/2021 KUBIAK JAROSŁAW (265) 734-423-310 12.04, 12.05, 11.06, 11.07, 10.08, 09.09, 09.10, 08.11, 08.12, 07.01, 06.02, 08.03 , WĘDKARZE: GRYGIEL STEFAN (440) GRUCA MARCIN(24) KOWALSKI BARTŁOMIEJ 340 KUBIAK JAROSŁAW (265) 734432310, MALINOWSKI WŁADYSŁAW (59) , GUMOLA ANDRZEJ (187), JAROSŁAW SUROWIEC (76) 12
2020/2021 POSELT WŁODZIMIERZ(401) 501-417730 13.04, 13.05, 12.06, 12.07, 11.08, 10.09, 10.10, 09.11, 09.12, 08.01, 07.02, 09.03 , WĘDKARZE: PYCIO MARCIN (402) SMÓLSKI KRZYSZTOF (6) KUBIAK WOJCIECH (371) MILIŃSKI KRZYSZTOF (13), KOSMALA KAZIMIERZ (220), WOJTALA MAKSYMILIAN (287) 13
2020/2021 KURKOWSKI TOMASZ (271) 512857563 14.04, 14.05, 13.06, 13.07, 12.08, 11.09, 11.10, 10.11, 10.12, 09.01, 08.02, 10.03 , WĘDKARZE: MICHAŁOWICZ BOGUSŁAW (133) RYMSZA HENRYK (248) ADAMIEC MICHAŁ (211) BOJANOWSKI MIROSŁAW (47) 691-296-246, SEKOWSKI PAWEL (444) MACKOWIAK TOMASZ (214) MARUSIK PIOTR (256) 14
2020/2021 KRAWCZYK KRZYSZTOF (169) 602397582 15.04, 15.05, 14.06, 14.07, 13.08, 12.09, 12.10, 11.11, 11.12, 10.01, 09.02, 11.03 , WĘDKARZE: JERZY PRZEDBORSKI (83) BARANKIEWICZ JACEK(378) 518-974-304, BEDNARSKI JAROSŁAW (367) WÓJCIK SEBASTIAN (8) MUSZYŃSKI PAWEŁ (448) 739-299-129, CHOROSZEWSKI RAFAŁ (113),REDZYNIA MICHAŁ (193) 15
2020/2021 KAŹMIERCZAK PAWEŁ (53) 603-064-007 16.04, 16.05, 15.06, 15.07, 14.08, 13.09, 13.10, 12.11, 12.12, 11.01, 10.02, 12.03 , WĘDKARZE: BIŃCZYK KRZYSZTOF (179) SAROWSKI PAWEŁ (81) MLONKA KRZYSZTOF (415) PAWLONKA ŁUKASZ (19), KOWALSKI DARIUSZ (227)JUSTYNA ANDRZEJ (343), STĘPIEŃ MATEUSZ (52), WLAZŁOWSKI MATEUSZ (55) 16
2020/2021 GÓRSKI WALDEMAR(136) 501-710-383 17.04, 17.05, 16.06, 16.07, 15.08, 14,09, 14.10, 13.11, 13.12, 12.01, 11.02, 13.03 , WĘDKARZE: DĄBROWSKI WALDEMAR (289) BĄBOL MAREK (421), UŁAŃSKI PAWEŁ (285) BADEK SŁAWOMIR (308) 605841062, MAŁGORZACIAK ZBIGNIEW (267) DURMA MARCIN (162)FRANKOWSKI ŁUKASZ (291) 17
2020/2021 MIŁOSIERNY JERZY (436) 508478489, 18.04, 18.05, 17.06, 17.07, 16.08, 15.09, 15.10, 14.11, 14.12, 13.01, 12.02, 14.03 WĘDKARZE: ZDYCH HENRYK (437), ZUCHOWSKI ZDZISŁAW (247) ROPELSKI MARCIN (441) 796801204, WOJTALA JACEK (387) GRZELIŃSKI BOGDAN (439), SYGDZIAK ADAM (30), SYGDZIAK ARTUR (32) 18
2020/2021 KAWNIK RAFAŁ(182) 506952048 19.04, 19.05, 18.06, 18.07, 17.08, 16.09, 16.10, 15.11, 15.12, 14.01, 13.02, 15.03 , WĘDKARZE: WĄSIK GRZEGORZ (194) RADZISZEWSKI JAROSŁAW (364) CHODAKOWSKI WITOLD (251) BANACH PIOTR (130)NORWIŃSKI SYLWESTER (29)MOCHEREK DARIUSZ (78) 19
2020/2021 KRAKOWIAK ANDRZEJ (274) 502-050-797 20.04, 20.05, 19.06, 19.07, 18.08, 17.09, 17.10, 16.11, 16.12, 15.01, 14.02, 16.03 , WĘDKARZE: WAWRZONEK WOJCIECH (391) KUKOŁ JACEK (79) MAKOWSKI CEZARY (242) BARAŃSKI ARKADIUSZ (313) 508399633, JASKOWSKI MAREK (229) FILIP ARKADIUSZ (418) WOŹNY PIOTR (42), NEIDEK MACIEJ (217) 20
2020/2021 MALINOWSKI JERZY (103) 572-443-670 21.04, 21.05, 20.06, 20.07, 19.08, 18.09, 18.10, 17.11, 17.12, 16.01, 15.02, 17.03 , WĘDKARZE : PIETRASZCZYK JAROSŁAW (324) MIERZYŃSKI SŁAWOMIR(156) PALUCH LESZEK (74), WALCZAK MAREK(309), GORAJEC ARKADIUSZ (101) 21
2020/2021 PUSZ ZBIGNIEW (329) 880-488-627 22.04, 22.05, 21.06, 21.07, 20.08, 19.09, 19.10, 18.11, 18.12, 17.01, 16.02, 18.03 , WĘDKARZE : PIŁAT KRZYSZTOF (112) ZROBEK MARIUSZ (302) ŚEJ LESZEK (149) KĘPA PIOTR (77) WRONKA MAREK (143) 792594815, ROMANOWSKI ANDRZEJ (106) 22
2020/2021 WŁÓKA TADEUSZ(148) 661-040-039 23.04, 23.05, 22.06, 22.07, 21.08, 20.09, 20.10, 19.11, 19.12, 18.01, 17.02, 19.03 , WĘDKARZE : NIEWIADOMSKI STANISŁAW(203) KRÓLIKOWSKI PAWEŁ (157) TWORSKI DARIUSZ (320) RUTYNA STANISŁAW (278) SIMIŃSKI KRZYSZTOF (300) 735031261, ZASADA HENRYK (134) GROCHOWSKI MARIUSZ (175) 23
2020/2021 MARKIEWICZ BERNARD (109) 787153607 24.04, 24.05, 23.06, 23.07, 22.08, 21.09, 21.10, 20.11, 20.12, 19.01, 18.02, 20.03 , WĘDKARZE: WÓJTOWICZ LESZEK (396) LEWY WIESŁAW (102) KISIELEWSKI ARTUR (189) RUSIN JERZY (75) , RUSIN PIOTR (205) USTARBOWSKI KRZYSZTOF (353) 24
2020/2021 KNAP SŁAWOMIR(420) 729-411-919 25.04, 25.05, 24.06, 24.07, 23.08, 22.09, 22.10, 21.11, 21.12, 20.01, 19.02, 21.03 , WĘDKARZE: KASZUBA PIOTR (67), KASZUBA GRACJAN (95) KNAP SŁAWOMIR(420) 729-411-919, MSTOWSKI MARIUSZ (355) MILCZAREK DANIEL (178), MAMOŃSKI DARIUSZ (125), PADYK JAROSŁAW (61), PACZEŚ PIOTR (172) 25
2020/2021 MALINOWSKI ZBIGNIEW (233) tel.514-976-839 26.04, 26.05, 25.06, 25.07, 24.08, 23.09, 23.10, 22.11, 22.12, 21.01, 20.02, 22.03 , WĘDKARZE: MATUSZEWSKI DARIUSZ (243) KRÓL STANISŁAW (483) MATUSZEWSKI DARIUSZ (261) WLAZŁOWSKI JAROSŁAW (210) MYŚLIŃSKI PAWEŁ (92) ,SOCHACKI ZENON (239) 26
2020/2021 PEŁKA RADOSŁAW (48) 500-431-099 27.04, 27.05, 26.06, 26.07, 25.08, 24.09, 24.10, 23.11, 23.12, 22.01, 21.02, 23.03 , WĘDKARZE : PEŁKA JAN (7) HUCHLER MAREK (399) KUNKA RADOSLAW (62) 500171543, BIEDRZYCKI PAWEŁ(376) , KOZUB PIOTR (283), KOŁODZIEJCZYK ARTUR (140) 27
2020/2021 PANFIL MAREK (259) 530331937 28.04, 28.05, 27.06, 27.07, 26.08, 25.09, 25.10, 24.11, 24.12, 23.01, 22.02, 24.03 , WĘDKARZE: LOLO MARIUSZ(342) , LOLO ŁUKASZ (362) JAROSŁAW SKRZYPCZYK (153), ZAJDLER ADAM (460), JERZAK WIESLAW (445), WOJCIECHOWSKI OSKAR (56),BOJANOWSKI GRZEGORZ (272) 28
2020/2021 MUCHLADA PIOTR(349) 506817865 29.04, 29.05, 28.06, 28.07, 27.08, 26.09, 26.10, 25.11, 25.12, 24.01, 23.02, 25.03 , WĘDKARZE: MUSIAŁKOWSKI KRZYSZTOF (118) BELICA WOJCIECH (144) RYSZARD KICIŃSKI (191) NIEWIADOMY KAMIL (206) 793-940-823, ŁUCZYŃSKI WŁODZIMIERZ (207) MIROWSKI MARIUSZ (20) 29
2020/2021 KALITA ZBIGNIEW (150) 695812729 30.04, 30.05, 29.06, 29.07, 28.08, 27.09, 27.10, 26.11, 26.12, 25.01, 24.02, 26.03 , WĘDKARZE: BARTCZAK MIECZYSŁAW (245) KRÓL SŁAWOMIR (209) ZAWADOWSKI PIOTR (294) WITMAJER ADAM (44) , , TUCHOWSKI PIOTR (315), TOMCZYK SEBASTIAN (382) 30
zimowe miesiące     31
 
 

Znajdź nas Tuszyńska 11/10, Czarnocin 97-318

 
 
DANE


Stowarzyszenie wędkarskie "Wolbórka" w Czarnocinie
Tuszyńska 11/10
Czarnocin 97-318



CZYNNE W GODZINACH


Czynne poniedziałek - piątek
W godzinach 800 - 21 00
 
RODO I REGULAMIN



Polityka prywatności Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl